Tempo Białka-Sokół Przytkowice 1:1

W drugim swoim spotkaniu rundy wiosennej sezonu 2015/16 drużyna Sokoła Przytkowice podejmowała na wyjeździe drużynę Tempo Białka. Już w 4min. gospodarze mieli swoją sytuację, jednak uderzenie głową minęło minimalnie spojenie bramki Żaka. W 11min. gospodarze ponownie zagrozili naszej bramce, jednak mocny strzał z boku dobrze sparował nasz bramkarz. Na pierwszą groźną sytuację naszej drużyny musieliśmy poczekać dopiero do 24min, kiedy to Maziarka uderzył obok bramki gospodarzy. Nasi piłkarze zwietrzyli swoją szansę i w 26min. dobrego zgrania Łukasza Wagi nie wykorzystał Arkadiusz Monica. Białka nie pozostawała dłużna i między 33, a 35min stworzyła sobie dwie dogodne sytuacje. Tuż przed przerwą, rzut wolny z 26m, starał się wykorzystać Kamil Flaka, lecz uderzenie naszego piłkarza minęło prawy słupek bramki Białończyka. Do przerwy już nic się nie zmieniło i sędzia Pilarczyk zaprosił piłkarzy na przerwę. Druga połowa nie mogła się zacząć lepiej dla naszej drużyny. W 48min. składną akcję na gola próbował zamienić Smajek, piłka odbiła się jednak od słupka, ale przytomnością wykazał się Maziarka dobijając piłkę na pustą bramkę, dając nam prowadzenie. Gospodarze po stracie bramki starali się szybko odpowiedzieć, lecz na pierwszą dogodną sytuację stworzyli sobie w 60min. Po rzucie wolnym na wprost bramki piłka minęła jednak naszą bramkę w sporej odległości. W 73min. Białka miała swoją 100% sytuację, lecz tym razem szczęście dopisało Żakowi. Po rzucie rożnym uderzenie głową trafiło w słupek, a następnie wprost do rąk naszego bramkarza. Gospodarze starali się prowadzić grę, lecz kolejne minuty mijały a wynik się nie zmieniał. Dopiero w 82min, po długim wrzucie z autu, Młynarczyk strzałem z woleja, nie dał szans do obrony Żakowi i Białka mogła się cieszyć z wyrównania.Do końca meczu obie drużyny szukały bramki dającej 3pkt, lecz wynik się już nie zmienił i obie drużyny solidarnie podzieliły się punktami.

Składy:

Sokół Przytkowice: K.Żak-M.Żak(65min Barcik)-M.Waga-Godawa-Flaka-A.Monica-Strózyk-Ostafin(87min Mlak)-Maziarka-Ł.Waga(80min Czara)-Smajek(75min Rzeszutko)

Tempo Białka: Białończyk-Bielarz-Sala(46min M.Marek)-Mentel-Lenik-Raczek(46min Pacyga)-Motor-Korba-Drobny(69min Marek)-Goryl-Młynarczyk

Sędziował: Paweł Pilarczyk(Wadowice)

Widzów:200